O nás

Vitajte na stránke spoločnosti REVO-MAT, s.r.o. so sídlom na Starej Turej, ktorá sa zaoberá dovozom, distribúciou, opravami a úpravami zdravotníckych pomôcok.

V súčasnosti sa venujeme prevažne dovozu, servisu a distribúcii zdravotníckych pomôcok nemeckého výrobcu Bischoff & Bischoff , poľského výrobcu MDH a českého výrobcu PSP – mechanické a elektrické invalidné vozíky, detské invalidné vozíky a kočíky, chodúle, toaletné a hygienické pomôcky, elektrické polohovacie postele, antidekubitné matrace s tvarovou pamäťou, a iné.
Intenzívne skúmame možnosť spolupráce s ďalšími výrobcami zdravotníckych pomôcok typu rôznych mechanických a elektrických zdvihákov, schodolezov pre prekonávanie bariér a pod.

Prečo si vybrať práve nás?

  • Pomôcky dovezieme priamo zákazníkovi – užívateľovi do miesta určenia, zostavíme a nastavíme podľa požiadaviek užívateľa.

  • Na všetky výrobky poskytujeme kvalifikovaný záručný aj pozáručný servis v servisnom centre  v budove ŤTP na N.Teslu v Piešťanoch.

  • Sme zmluvným partnerom zdravotných poisťovní.

  • Zabezpečujeme bezplatné poradenstvo, možnosť odskúšania zdravotníckej pomôcky a v prípade potreby zapožičanie invalidného vozíka alebo postele.

  • Našim hlavným cieľom je ponúkať výrobky na vynikajúcej úrovni a v kvalite, splňujúcej najprísnejšie kritériá.

História

Spoločnosť vznikla v roku 2000 ako nástupca pôvodnej firmy Ing. Vladimír Vreba – MAT, ktorá sa začala zaoberať touto činnosťou už v roku 1993, kedy sme zastupovali firmu BAZ Bratislava, Liberta Mělník, VIGOR Košice, anglickú firmu DMA a niektoré iné.

V roku 2002 sme zriadili dcérsku spoločnosť MAT plus, s.r.o. – veľkodistribúciu zdravotníckych pomôcok so sídlom na Prašníku pri Piešťanoch.

Dňa 1.7.2016 sme otvorili novú Výdajňu ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok so sídlom v Piešťanoch, Nikola Teslu 28, do ktorej srdečne pozývame všetkých zákazníkov. Nájdu tu odborných pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí ochotne poradia a podľa potreby i zabezpečia dodávku zdravotníckej pomôcky priamo na miesto určenia.

 

Často kladené otázky Kontakt

Náš tím profesionálov

+421 917 871 888

Ing. Andrea Trnavská

Ekonomický pracovník

+421 917 666 725

Ing. Lukáš Daniš

Vedúci servisu

+421 915 573 950

Ing. Marián Plevka

Výkonný riaditeľ

+421 907 131 859

Ján Paller

Vedúci výdajne OPZP

+421 945 453 551

Marta Priebrachová

Asistent predaja

Naši partneri

© 2017 REVO-MAT, spol.s r.o. | Tvorba webstránky